O nas

Dermestetica

Gabinet Kosmetologii Estetycznej

Zapraszamy Państwa do wyjątkowego miejsca, które powstało z pasji do Piękna. Gabinet Kosmetologii Estetycznej DERMESTETICA został stworzony z myślą o Tych, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych, oraz cenią sobie pełen profesjonalizm przy świadczonych usługach, komfort i obsługę na najwyższym poziomie.

Dzięki szerokiej ofercie z zakresu kosmetologii leczniczej, pielęgnacyjnej, upiększającej w połączeniu z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej pomagamy naszym Klientom wydobyć ich naturalne piękno, kierując się przy tym wysublimowanym zmysłem estetycznym.

DSC_1986

Informacje o firmie

Gabinet Kosmetologii Estetycznej DERMESTETICA oferuje Państwu obszerny zestaw metod odmładzających, upiększających, pielęgnacyjnych, likwidujących defekty skórne oraz wspomagające modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o sprzęt najwyższej jakości i ekskluzywną linię preparatów, na której pracujemy. Pełne bezpieczeństwo oraz skuteczność sprzętu kosmetycznego i medycznego jakim dysponujemy potwierdza szereg badań klinicznych oraz certyfikaty.

Zabiegi wykonywane są na renomowanych liniach firm kosmetycznych i medycznych takich jak m. in.: Mesoestetic, Xylogic, Dermaheal, Repechage, ATACHE, Instytute BCN, Organique, GEHWOL, CND Shellac, Glazel, Sephora, Lancome.

 

 

 

 

W skład naszego personelu wchodzą tylko wykwalifikowani specjaliści, posiadający uprawnienia oraz co najmniej kilkuletni staż pracy w gabinetach kosmetycznych. Wysoka wiedza oraz nieustanne poszerzanie kwalifikacji naszego personelu gwarantuje odpowiedni dobór oraz perfekcyjne przeprowadzenie oferowanych przez nas zabiegów. Pełen nadzór nad funkcjonowaniem gabinetu sprawuje Magister Kosmetologii – Justyna Kozłowska – absolwentka kosmetologii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, sterylizację i dezynfekcję przeprowadzamy według najwyższych standardów przy użyciu sprzętu i preparatów posiadających odpowiednie certyfikaty i spełniających określone normy.

Jako nieliczni prowadzimy procedurę gromadzenia dokumentacji przedzabiegowej, opartej na przygotowaniu indywidualnego programu pielęgnacji skóry każdego Klienta. Każdy zabieg poprzedzany jest głęboką analizą stanu skóry z wykluczeniem przeciwwskazań do jego wykonania.

Nasz zespół

Poznaj kilka ciekawych informacji o nas.
Please specify image url

Justyna Kozłowska – Magister Kosmetologii

Absolwentka Studiów Wyższych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Pracę magisterską na temat: „Metody złuszczania naskórka w praktyce kosmetologicznej i lekarskiej” obroniła w 2013 r.

Kosmetolog z wykształcenia i z zamiłowania. Swoją pracę wykonuję sumiennie i z ogromnym zaangażowaniem, podchodząc do każdego problemu bardzo indywidualnie. Przykładam ogromną wagę do staranności oraz efektu przeprowadzanych zabiegów. Ukończyłam liczne szkolenia i kursy w zakresie kosmetologii estetycznej ciała i twarzy. Nadal nie poprzestaję na zdobytej wiedzy, uczestnicząc w szkoleniach zdobywam nowe informacje i doświadczenie, które wdrażam w codzienną pracę, uzyskując bardzo spektakularne efekty. Zajmuję się kosmetologią pielęgnacją, leczniczą, estetyczną oraz upiększającą.

Praca jest moją pasją, dającą mi ogromną satysfakcję. Cechuje mnie doza pozytywnej energii, swą pracę wykonuję z uśmiechem.

Please specify image url

Natalia Kozłowska - Technik Usług Kosmetycznych

Moja przygoda z zawodem rozpoczęła się w 2009 r. Zdrowie i uroda zawsze odgrywały wiodącą rolę wśród moich zainteresowań. Bardzo lubię swoją pracę, wykonuję ją z pasją i pełnym zaangażowaniem. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie i z uśmiechem na twarzy. Sukcesywnie poszerzam swoja wiedzę i umiejętności uczęszczając w licznych kursach kosmetologicznych. W codziennej pracy zajmuję się kosmetyką twarzy, ciała, pielęgnacją dłoni, stóp oraz masażami relaksacyjnymi.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiego wachlarza usług do przytulnie i wygodnie urządzonych wnętrz, na chwilkę odprężenia i relaksu w przyjaznej atmosferze.

Dermestetica
250
Klientów
60
Laseroterapii
75
Masaży
120
Zabiegów