Pielęgnacja dłoni

ft11

W naszym gabinecie gwarantujemy najwyższy poziom higieny, dezynfekcji i sterylizacji dzięki czemu zabiegi przez nas wykonywane są w 100 % aseptycznie.

Zadbane i piękne dłonie są wizytówką każdej kobiety oraz mężczyzny. Niestety częsty kontakt z wodą, mydłami i innymi detergentami, powoduje przesuszenie naskórka, jego pękanie, łuszczenie się i marszczenie.

Wiadomo, że odwodniona i odtłuszczona skóra szybciej się starzeje. Pielęgnacja dłoni polega zatem na odpowiednim oczyszczaniu, odżywianiu oraz ochronie skóry przed szkodliwym i agresywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Dzięki systematycznemu stosowaniu kremu pielęgnacyjnego i ochronnego do rąk, peelingu, maseczek i kąpieli parafinowych skóra dłoni pozostanie długo miękka, elastyczna, zachowując odpowiednie nawilżenie.

MANICURE KLASYCZNY
MANICURE HYBRYDOWY SHELLAC
MANICURE SPA

MANICURE KLASYCZNY

Jest to zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków w zależności od rodzaju skóry. Zmiękcza stwardniały naskórek, odżywia paznokcie, uelastycznia skórki. Po zabiegu dłonie i paznokcie odzyskują piękny wygląd. Podczas zabiegu dezynfekujemy dłonie, nadajemy płytce paznokciowej odpowiedni kształt, następnie moczymy dłonie w preparatach zmiękczających skórki, aby dokładnie je odsunąć , po czym wyciąć. Na tak przygotowanej płytce paznokciowej, aplikujemy odżywkę do paznokci. Paniom, które lubią kolorowe paznokcie, możemy zaproponować ich pomalowanie. Na sam koniec kremujemy dłonie balsamem nawilżającym skórę dłoni.

 

MANICURE HYBRYDOWY

Rewolucyjne połączenie żelu i lakieru!
Wykonywany przez nas manicure wykorzystuje lakiery renomowanej marki CND, której naukowcy jako pierwsi wprowadzili na rynek manicure hybrydowy. Ekskluzywna metoda Shellac to najbardziej trwała forma manicure hybrydowego oferowana na rynku.

Czym jest metoda hybrydowego manicure Shellac?
Nakładany cienką warstwą jak lakier, utwardzany w świetle UV. Lakier pozostaje lśniący i nieuszkodzony przez 14 dni nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych.

Czy metoda manicure hybrydowego wpływa negatywnie na stan płytki paznokcia?
Shellac wspomaga ochronę paznokci poprzez delikatne ich utwardzenie przy jednoczesnym zachowaniu naturalnej elastyczności płytki. Manicure Shellac jest idealną formą zabezpieczania płytki paznokcia przed łamaniem się i rozdwajaniem.

Czy ta forma manicure może powodować alergie?
Metoda Shellac jest hypoalergiczna, pozbawiona substancji szkodliwych dla płytki paznokcia.

W jaki sposób usuwa się lakier z płytki paznokcia?
Lakiery Shellac po 14-stu dniach usuwane są bezpłatnie w zaledwie kilka minut. Bez piłowania płytki.

Czy metodą Shellac można przedłużać paznokcie?
Lakiery nakładane są bezpośrednio na naturalną płytkę i nie stanowią metody przedłużania paznokci.

Dla kogo przeznaczony jest manicure hybrydowy Shellac?
Jeśli jesteś osobą zabieganą, nie masz czasu na częsty manicure, wykonujesz prace domowe bez rękawiczek a chcesz mieć lśniące, nasycone kolorem paznokcie nieprzerwanie przez 14 dni, manicure hybrydowy jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

 

MANICURE SPA

Zabieg parafinowy jest idealnym rozwiązaniem dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni oraz stóp. Regeneruje zarówno skórę jak i paznokcie. Skóra po zastosowaniu parafiny staje się idealnie gładka i miękka, a efekt zabiegu utrzymuje się do kilku dni. Polecana jest szczególnie w porach jesienno-zimowych, ze względu na swoje mocno rozgrzewające działanie. Parafina wzmacnia rozdwajające paznokcie i przywraca skórze zdrowy wygląd również po zabiegu stylizacji paznokci. Okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry i stymuluje krążenie krwi, wpływa leczniczo na kości i stawy.

Przebieg zabiegu:
Podczas zabiegu dezynfekujemy dłonie, nadajemy płytce paznokciowej odpowiedni kształt, następnie moczymy dłonie w preparatach zmiękczających skórki, aby dokładnie je odsunąć , po czym wyciąć. W następnej kolejności stosujemy peeling( usunięcie martwego naskórka), po którym wmasowujemy maskę pielęgnującą skórę dłoni. Po aplikacji maski , dłoń zanurzamy w podgrzanej parafinie i zakładamy specjalne rękawice frotte; po upływie ok. 15 min zdejmujemy parafinę. Po zabiegu możemy pomalować paznokcie wedle życzenia klienta.

Przeciwwskazania:
– egzema;
– grzybica rąk, bądź paznokci;
– alergia na parafinę lub jej pochodne.

U osób z niewydolnością układu krążenia nie należy stosować okładów parafinowych jednocześnie na dużej powierzchni ciała.