Cennik

Kosmetologia Estetyczna

Możliwość płatności zarówno gotówka jak i kartą.

platnosc_karta

DOKŁADNE OPISY ZABIEGÓW

Ampułka Dermaheal SR na twarz (witaminy, aminokwasy, peptydy biomimetyczne) – 5ml – rewitalizacja, odmłodzenie. Koszt zabiegu zależny jest od ilości zużytego preparatu! Cena uwzględnia znieczulenie miejscowe skóry.

Ampułka Dermaheal SR na szyję (witaminy, aminokwasy, peptydy biomimetyczne) – 5ml – rewitalizacja, odmłodzenie. Koszt zabiegu zależny jest od ilości zużytego preparatu! Cena uwzględnia znieczulenie miejscowe skóry.

Ampułka Dermaheal SR na dekolt (witaminy, aminokwasy, peptydy biomimetyczne) – 5ml – rewitalizacja, odmłodzenie. Koszt zabiegu zależny jest od ilości zużytego preparatu! Cena uwzględnia znieczulenie miejscowe skóry.

Ampułka Dermaheal SR na twarz, szyję i dekolt (witaminy, aminokwasy, peptydy biomimetyczne) – 5ml – rewitalizacja, odmłodzenie. Koszt zabiegu zależny jest od ilości zużytego preparatu! Cena uwzględnia znieczulenie miejscowe skóry.

Ampułka Dermaheal HSR na twarz (z kwasem hialuronowym) – 5 ml – rewitalizacja, odmłodzenie, dział. przeciwzmarszczkowe, nawilżenie. Koszt zabiegu zależny jest od ilości zużytego preparatu! Cena uwzględnia znieczulenie miejscowe skóry.

Ampułka Dermaheal HSR na szyję (z kwasem hialuronowym) – 5 ml – rewitalizacja, odmłodzenie, dział. przeciwzmarszczkowe, nawilżenie. Koszt zabiegu zależny jest od ilości zużytego preparatu! Cena uwzględnia znieczulenie miejscowe skóry.

Ampułka Dermaheal HSR na dekolt (z kwasem hialuronowym) – 5 ml – rewitalizacja, odmłodzenie, dział. przeciwzmarszczkowe, nawilżenie. Koszt zabiegu zależny jest od ilości zużytego preparatu! Cena uwzględnia znieczulenie miejscowe skóry.

Ampułka Dermaheal HSR na twarz, szyję i dekolt (z kwasem hialuronowym) – 5 ml – rewitalizacja, odmłodzenie, dział. przeciwzmarszczkowe, nawilżenie. Koszt zabiegu zależny jest od ilości zużytego preparatu! Cena uwzględnia znieczulenie miejscowe skóry.

Zabieg regenerujący, zapobiegający wypadaniu włosów – Dermaheal 5 ml

TERAPIA ANTYCELLULITOWA – Dermaheal LL – cena uzależniona od ilości zużytego preparatu (1 amp. 5 ml – 300zł, 2 amp. x 5 ml – 500 zł).

Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej drugiego podbródka. Koszt zabiegów zależny jest od ilości zużytego preparatu!

Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej brzucha. Koszt zabiegów zależny jest od ilości zużytego preparatu!

Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej boczków. Koszt zabiegów zależny jest od ilości zużytego preparatu!

Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej  tzw. byczego karku. Koszt zabiegów zależny jest od ilości zużytego preparatu!

Mezoterapia mikroigłowa twarzy - dermaroller + znieczulenie.

Mezoterapia mikroigłowa twarzy, szyi - dermaroller + znieczulenie.

Mezoterapia mikroigłowa twarzy, szyi, dekoltu - dermaroller + znieczulenie.

Retix C - zabieg odmładzający, przeciwstarzeniowy twarzy, szyi, dekoltu.

Retix C - zabieg odmładzający, przeciwstarzeniowy brzucha (rozstępów).

Retix C - zabieg odmładzający, przeciwstarzeniowy ramion/pleców.

Kosmetologia Pielęgnacyjna - Lecznicza

Możliwość płatności zarówno gotówka jak i kartą.
platnosc_karta

DOKŁADNE OPISY ZABIEGÓW

ZABIEGI „ATACHE” - ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCO - ŁAGODZĄCY – SOFT DERM.

ZABIEGI „ATACHE” - ZABIEG PRZECIWZMARSZCZKOWY/BIONAPRAWCZY – ATACHE EXCELLENT

ZABIEGI „ATACHE” - ZABIEG ODMŁADZAJĄCY Z RETINOLEM I KOENZYMEM Q10, REDUKUJĄCY WIDOCZNE OZNAKI STARZENIA SIĘ - ATACHE VITALAGE RETINOL

ZABIEGI „ATACHE” - ZABIEG ANTYOKSYDACYJNO- NAWILŻAJĄCY – ATACHE C VITAL

ZABIEGI „ATACHE” - ZABIEG UJĘDRNIAJĄCO-NAPINAJĄCY – ATACHE LIFT THERAPY

ZABIEGI „ATACHE” - ZABIEG PRZECIWTRĄDZIKOWY/ PIELĘGNACJA SKÓRY TŁUSTEJ I TRĄDZIKOWEJ – ATACHE OILY SK

Mikrodermabrazja diamentowa jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt złuszczania uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami diamentów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek.

Mikrodermabrazja diamentowa + ampułka wprowadzana ultradźwiękowo jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt złuszczania uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami diamentów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek.

Oksybrazja na twarz + ampułka wprowadzana ultradźwiękowo + algi. Jest to nowa metoda złuszczania naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej.

Oksybrazja na twarz, szyję i dekolt + ampułka wprowadzana ultradźwiękowo + algi. Jest to nowa metoda złuszczania naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej.

Oksybrazja jako dodatek do peelingu chemicznego. Jest to nowa metoda złuszczania naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej.

Kwas migdałowy MESOESTETIC – peeling medyczny na twarz. PEELING to usunięcie defektów kosmetycznych i/lub zmian powstałych w przebiegu chorób i w procesie starzenia, zlokalizowanych w obrębie naskórka lub naskórka i skóry właściwej, poprzez przyspieszoną i kontrolowaną formę eksfoliacji (złuszczenia) komórek.

Kwas migdałowy MESOESTETIC – peeling medyczny na twarz, szyję, dekolt. PEELING to usunięcie defektów kosmetycznych i/lub zmian powstałych w przebiegu chorób i w procesie starzenia, zlokalizowanych w obrębie naskórka lub naskórka i skóry właściwej, poprzez przyspieszoną i kontrolowaną formę eksfoliacji (złuszczenia) komórek.

Kwas mlekowy/azelainowy – peeling medyczny na twarz. PEELING to usunięcie defektów kosmetycznych i/lub zmian powstałych w przebiegu chorób i w procesie starzenia, zlokalizowanych w obrębie naskórka lub naskórka i skóry właściwej, poprzez przyspieszoną i kontrolowaną formę eksfoliacji (złuszczenia) komórek.

Kwas mlekowy/azelainowy – peeling medyczny na twarz, szyję, dekolt. PEELING to usunięcie defektów kosmetycznych i/lub zmian powstałych w przebiegu chorób i w procesie starzenia, zlokalizowanych w obrębie naskórka lub naskórka i skóry właściwej, poprzez przyspieszoną i kontrolowaną formę eksfoliacji (złuszczenia) komórek.

Kwas glikolowy na twarz. Kwas glikolowy posiada silne właściwości złuszczające. Penetruje w głąb mieszków włosowych, gdzie rozkłada międzykomórkowe substancje cementujące, usuwa i zapobiega powstawaniu mas rogowych, hamując w ten sposób rozwój trądziku.

Kwas glikolowy na twarz, szyję, dekolt. Kwas glikolowy posiada silne właściwości złuszczające. Penetruje w głąb mieszków włosowych, gdzie rozkłada międzykomórkowe substancje cementujące, usuwa i zapobiega powstawaniu mas rogowych, hamując w ten sposób rozwój trądziku.

Kwas salicylowy na twarz ma właściwości złuszczające, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i słabo ściągające, które warunkują jego zastosowanie w kosmetyce.

Kwas salicylowy na twarz, szyję, dekolt ma właściwości złuszczające, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i słabo ściągające, które warunkują jego zastosowanie w kosmetyce.

Peeling kawitacyjny jest jedną z metod oczyszczania skóry twarzy. Pozwala na głęboką regenerację i odświeżenie skóry poprzez jej efektywne oczyszczenie na dużej głębokości.

Sonofreza – zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe. W cenie ampułka.

Fotoodmładzanie (LASER sPTF) na twarz. Cena zawiera wtłoczenie ultradźwiękowo odpowiednio dobranej dla skóry ampułki liftingującej/nawilżającej/ regenerującej + działanie RF (fale radiowe).

Fotoodmładzanie (LASER sPTF) na szyję. Cena zawiera wtłoczenie ultradźwiękowo odpowiednio dobranej dla skóry ampułki liftingującej/nawilżającej/ regenerującej + działanie RF (fale radiowe).

Fotoodmładzanie (LASER sPTF) na dekolt. Cena zawiera wtłoczenie ultradźwiękowo odpowiednio dobranej dla skóry ampułki liftingującej/nawilżającej/ regenerującej + działanie RF (fale radiowe).

Fotoodmładzanie (LASER sPTF) na twarz, szyję, dekolt. Cena zawiera wtłoczenie ultradźwiękowo odpowiednio dobranej dla skóry ampułki liftingującej/nawilżającej/ regenerującej + działanie RF (fale radiowe).

Fotoodmładzanie (LASER sPTF) na dłonie. Cena zawiera wtłoczenie ultradźwiękowo odpowiednio dobranej dla skóry ampułki liftingującej/nawilżającej/ regenerującej + działanie RF (fale radiowe).

Usuwanie przebarwień (LASER sPTF) pojedyńcze przebarwienie. W cenie aplikacja ampułki rozjaśniającej przebarwienia.

Usuwanie przebarwień (LASER sPTF) z całej twarzy. W cenie aplikacja ampułki rozjaśniającej przebarwienia.

Usuwanie przebarwień (LASER sPTF) z dekoltu. W cenie aplikacja ampułki rozjaśniającej przebarwienia.

Usuwanie przebarwień (LASER sPTF) z twarzy i dekoltu. W cenie aplikacja ampułki rozjaśniającej przebarwienia.

Usuwanie przebarwień (LASER sPTF) z dłoni. W cenie aplikacja ampułki rozjaśniającej przebarwienia.

Usuwanie przebarwień (LASER sPTF) z policzków. W cenie aplikacja ampułki rozjaśniającej przebarwienia.

sPTF+ jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w leczeniu trądziku. Specjalne spektrum światła PTF penetruje skórę oraz absorbowane przez porfirynę uwalnia monomorfizm oksyanionów, który zabija bakterie powodujące trądzik efektywnie.

sPTF+ jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w leczeniu trądziku. Specjalne spektrum światła PTF penetruje skórę oraz absorbowane przez porfirynę uwalnia monomorfizm oksyanionów, który zabija bakterie powodujące trądzik efektywnie.

sPTF+ jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w leczeniu trądziku. Specjalne spektrum światła PTF penetruje skórę oraz absorbowane przez porfirynę uwalnia monomorfizm oksyanionów, który zabija bakterie powodujące trądzik efektywnie.

Niwelowanie rumienia na policzkach. Laser sPTF+ jest to najnowsza opatentowana technologia.

Niwelowanie rumienia na całej twarzy. Laser sPTF+ jest to najnowsza opatentowana technologia.

Niwelowanie rumienia na nosie. Laser sPTF+ jest to najnowsza opatentowana technologia.

Zabieg bankietowy Repechage na twarz, szyję, dekolt - 5-fazowy zabieg ujędrniający. Zabieg poprzedzony jest peelingiem kawitacyjnym.

Masaż twarzy, szyi, dekoltu jest świetną formą relaksu dla zabieganych i zmęczonych, dobroczynnie oddziałuje bowiem na receptory czuciowe skóry.

Masaż twarzy, szyi, dekoltu + maska algowa jest świetną formą relaksu dla zabieganych i zmęczonych, dobroczynnie oddziałuje bowiem na receptory czuciowe skóry.

Masaż kamieniami wulkanicznymi łączy w sobie elementy termoterapii, aromaterapii oraz biostymulacji. W czasie jego wykonywania wykorzystywane są podstawowe chwyty masażu klasycznego lub drenażu limfatycznego.

Kosmetologia Upiększająca - Ozdobna

Możliwość płatności zarówno gotówka jak i kartą.
platnosc_karta

DOKŁADNE OPISY ZABIEGÓW

Manicure klasyczny damski/męski - manicure z odżywką. Jest to zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków w zależności od rodzaju skóry.

Manicure klasyczny damski/męski - manicure 1 kolor. Jest to zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków w zależności od rodzaju skóry.

Manicure klasyczny damski/męski - manicure z malowaniem French. Jest to zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków w zależności od rodzaju skóry.

Manicure hybrydowy SHELLAC - 1 kolor. Shellac to połączenie właściwości lakieru do paznokci z najlepszymi cechami żelu. Ściągnięcie hybrydy, która nie była wykonywana w naszym gabinecie – 10 zł. Ściągnięcie hybrydy, która była wykonana w naszym gabinecie następnie nałożenie nowej – GRATIS !

Manicure hybrydowy SHELLAC - FRENCH. Shellac to połączenie właściwości lakieru do paznokci z najlepszymi cechami żelu. Ściągnięcie hybrydy, która nie była wykonywana w naszym gabinecie – 10 zł. Ściągnięcie hybrydy, która była wykonana w naszym gabinecie następnie nałożenie nowej – GRATIS !

Shellac to połączenie właściwości lakieru do paznokci z najlepszymi cechami żelu. Ściągnięcie hybrydy, która nie była wykonywana w naszym gabinecie – 10 zł.

Manicure SPA (PEELING, MASKA, PARAFINA). Zabieg parafinowy jest idealnym rozwiązaniem dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni oraz stóp. Regeneruje zarówno skórę jak i paznokcie.

Pedicure z odżywką. Wypielęgnowane stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale także ważnym elementem urody i zdrowia.

Pedicure z malowaniem 1 kolor . Wypielęgnowane stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale także ważnym elementem urody i zdrowia.

Pedicure z malowaniem FRENCH. Wypielęgnowane stopy są nie tylko podstawą dobrego samopoczucia, ale także ważnym elementem urody i zdrowia.

Pedicure Shellac 1 kolor. Rewolucyjne połączenie żelu i lakieru!

Pedicure Shellac FRENCH. Rewolucyjne połączenie żelu i lakieru!

PEDICURE SPA (PEELING, MASKA, PARAFINA, KREM) z malowaniem 1 kolor. Zabieg parafinowy jest idealnym rozwiązaniem dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry stóp.

PEDICURE SPA (PEELING, MASKA, PARAFINA, KREM) z malowaniem FRENCH. Zabieg parafinowy jest idealnym rozwiązaniem dla popękanej, przesuszonej i zniszczonej skóry stóp.

Henna jest zabiegiem polegającym na naniesieniu odpowiedniego, indywidualnie dobranego koloru na rzęsy lub brwi.

Henna jest zabiegiem polegającym na naniesieniu odpowiedniego, indywidualnie dobranego koloru na rzęsy lub brwi.

Henna jest zabiegiem polegającym na naniesieniu odpowiedniego, indywidualnie dobranego koloru na rzęsy lub brwi.

Henna jest zabiegiem polegającym na naniesieniu odpowiedniego, indywidualnie dobranego koloru na rzęsy lub brwi.

Brwi są istotnym elementem oprawy oczu, dlatego nie bez znaczenia jest ich kształ, gęstość i barwa.

Depilacja woskiem jest najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni.

Depilacja woskiem jest najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni.

Depilacja woskiem jest najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni.

Depilacja woskiem jest najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni.

Depilacja woskiem jest najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni.

Depilacja woskiem jest najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni.

Depilacja woskiem jest najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni.

Depilacja woskiem jest najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni.

Depilacja woskiem jest najpopularniejszą na świecie metodą depilacji ciała. Polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, co pomaga utrzymać efekt depilacji nawet przez kilka tygodni.

Oferujemy Państwu profesjonalne, sterylne, bezpieczne i bezbolesne przekłuwanie uszu.

Za pomocą makijażu dąży się do osiągnięcia pięknego wyglądu, w którym dana osoba musi czuć się dobrze i wyglądać na zadbaną. W naszym gabinecie wykonujemy makijaże dzienne, ślubne oraz wieczorowe.

Za pomocą makijażu dąży się do osiągnięcia pięknego wyglądu, w którym dana osoba musi czuć się dobrze i wyglądać na zadbaną. W naszym gabinecie wykonujemy makijaże dzienne, ślubne oraz wieczorowe.

Za pomocą makijażu dąży się do osiągnięcia pięknego wyglądu, w którym dana osoba musi czuć się dobrze i wyglądać na zadbaną. W naszym gabinecie wykonujemy makijaże dzienne, ślubne oraz wieczorowe.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega doklejeniu do każdej pojedynczej, naturalnej rzęsy jej dłuższej, grubszej, odpowiednio podkręconej wersji. W zależności od preferencji klientki w naszym salonie stosujemy przedłużanie przy użyciu rzęs jedwabnych.

Uzupełnienie po 3-5 tygodniach. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega doklejeniu do każdej pojedynczej, naturalnej rzęsy jej dłuższej, grubszej, odpowiednio podkręconej wersji. W zależności od preferencji klientki w naszym salonie stosujemy przedłużanie przy użyciu rzęs jedwabnych.

Laseroterapia

Możliwość płatności zarówno gotówka jak i kartą.
platnosc_karta

DOKŁADNE OPISY ZABIEGÓW

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Epilacja laserowa sPTF+ jest najskuteczniejszą, bezinwazyjną metoda na pozbycie się niechcianych włosków.

Fotoodmładzanie (LASER sPTF) na twarz. Cena zawiera wtłoczenie ultradźwiękowo odpowiednio dobranej dla skóry ampułki liftingującej/nawilżającej/ regenerującej + działanie RF (fale radiowe).

Fotoodmładzanie (LASER sPTF) na szyję. Cena zawiera wtłoczenie ultradźwiękowo odpowiednio dobranej dla skóry ampułki liftingującej/nawilżającej/ regenerującej + działanie RF (fale radiowe).

Fotoodmładzanie (LASER sPTF) na dekolt. Cena zawiera wtłoczenie ultradźwiękowo odpowiednio dobranej dla skóry ampułki liftingującej/nawilżającej/ regenerującej + działanie RF (fale radiowe).

Fotoodmładzanie (LASER sPTF) na twarz, szyję, dekolt. Cena zawiera wtłoczenie ultradźwiękowo odpowiednio dobranej dla skóry ampułki liftingującej/nawilżającej/ regenerującej + działanie RF (fale radiowe).

Fotoodmładzanie (LASER sPTF) na dłonie. Cena zawiera wtłoczenie ultradźwiękowo odpowiednio dobranej dla skóry ampułki liftingującej/nawilżającej/ regenerującej + działanie RF (fale radiowe).

Usuwanie przebarwień (LASER sPTF) pojedyńcze przebarwienie. W cenie aplikacja ampułki rozjaśniającej przebarwienia.

Usuwanie przebarwień (LASER sPTF) z całej twarzy. W cenie aplikacja ampułki rozjaśniającej przebarwienia.

Usuwanie przebarwień (LASER sPTF) z dekoltu. W cenie aplikacja ampułki rozjaśniającej przebarwienia.

Usuwanie przebarwień (LASER sPTF) z twarzy i dekoltu. W cenie aplikacja ampułki rozjaśniającej przebarwienia.

Usuwanie przebarwień (LASER sPTF) z dłoni. W cenie aplikacja ampułki rozjaśniającej przebarwienia.

Usuwanie przebarwień (LASER sPTF) z policzków. W cenie aplikacja ampułki rozjaśniającej przebarwienia.

sPTF+ jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w leczeniu trądziku. Specjalne spektrum światła PTF penetruje skórę oraz absorbowane przez porfirynę uwalnia monomorfizm oksyanionów, który zabija bakterie powodujące trądzik efektywnie.

sPTF+ jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w leczeniu trądziku. Specjalne spektrum światła PTF penetruje skórę oraz absorbowane przez porfirynę uwalnia monomorfizm oksyanionów, który zabija bakterie powodujące trądzik efektywnie.

sPTF+ jest jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w leczeniu trądziku. Specjalne spektrum światła PTF penetruje skórę oraz absorbowane przez porfirynę uwalnia monomorfizm oksyanionów, który zabija bakterie powodujące trądzik efektywnie.

Niwelowanie rumienia na policzkach. Laser sPTF+ jest to najnowsza opatentowana technologia.

Niwelowanie rumienia na całej twarzy. Laser sPTF+ jest to najnowsza opatentowana technologia.

Niwelowanie rumienia na nosie. Laser sPTF+ jest to najnowsza opatentowana technologia.

Modelowanie sylwetki

Możliwość płatności zarówno gotówka jak i kartą.
platnosc_karta

DOKŁADNE OPISY ZABIEGÓW

Endermologia + liposukcja ultradźwiękowa + fale radiowe. Endermologia została uznana w Polsce i na świecie za najbardziej skuteczną w leczeniu cellulitu, oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Endermologia + liposukcja ultradźwiękowa + fale radiowe. Endermologia została uznana w Polsce i na świecie za najbardziej skuteczną w leczeniu cellulitu, oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Endermologia + liposukcja ultradźwiękowa + fale radiowe. Endermologia została uznana w Polsce i na świecie za najbardziej skuteczną w leczeniu cellulitu, oraz redukcji tkanki tłuszczowej.

Kuracja CORPORAL CARE BODY LIFTER - zabieg odżywczo-ujędrniający ATACHE. To innowacyjny program ujędrniający do ciała o potrójnym działaniu: pojędrnia, modeluje i tonizuje skórę. Pozwól, by rzeźbił Twoje ciało.

TERAPIA ANTYCELLULITOWA – Dermaheal LL – cena uzależniona od ilości zużytego preparatu (1 amp. 5 ml – 300zł, 2 amp. x 5 ml – 500 zł).

Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej drugiego podbródka. Koszt zabiegów zależny jest od ilości zużytego preparatu!

Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej brzucha. Koszt zabiegów zależny jest od ilości zużytego preparatu!

Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej boczków. Koszt zabiegów zależny jest od ilości zużytego preparatu!

Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej  tzw. byczego karku. Koszt zabiegów zależny jest od ilości zużytego preparatu!